• (0286) 212 9093
  • info@e-tlyuklemeci.com

TL YÜKLEME

Sistemimizde, güvenliğiniz için 3D Secure yöntemi ile yükleme yapılmaktadır.

SATIŞ FİYATI :
TELEFON NUMARASI :

KURUMSAL

Avea Kontör (TL) Yükleme

Avea GSM şirketi ülkemizdeki 3 operatör şirketinden birisidir Türk Telekom ile güçlerini birleştirdikten sonra yeniliklerine devam ederek hızla güçlü teknolojileriyle kendini belli etmiştir. Web sitemizden Avea Kontör (TL) yüklemelerinizi güvenle herzaman online yapabilirsiniz. Diğer operatörlerde olduğu gibi Avea tl yüklemelerinizi aveanın kendisinden veya dışarıdan yükleme yaptığınız gibidir.
Avea tarafından yapılan tarifelere göre tüm kampanyalar kesintisiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Avea tüm operatörlerle konuşabilmeniz, bol bol mesajlaşabilmeniz ve kesintisiz internete girebilmeniz için ihtiyaca göre çok sayıda tarife ve dolayısıyla miktara göre kampanya seçenekleri sunmaktadır.

Not: Avea tl yüklemek için buraya tıkladığınızda Ana Sayfaya yönlendirileceksiniz, üstteki menüden ‘’Avea’’ yı seçerek, bir sonraki kutuda dilediğiniz miktarı seçerek yükle butonuna tıkladık dan sonra kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Web sitemizden yapabileceğiniz Avea TL Yükleme miktarları şu şekildedir;
Avea 7 TL
Avea 10 TL
Avea 20 TL
Avea 30 TL
Avea 50 TL