• (0286) 212 9093
  • info@e-tlyuklemeci.com

KURUMSAL

Firmamız Hakkında

İletişim sektöründeki 9.yılını yaşayan firmamız son 3 yıldır Önder İletişim adıyla hizmetine devam etmektedir.Tüm Türkiye' de tam-parça ve kazı konuş kart kontör piyasasında yükselişlerine devam eden firmamız 700 ün üstünde perakende satış yapan bayi ağına sahiptir.

Bu zamana kadar müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten hep memnuniyet duyarak işimizi yaptık. Herkesin bildiği gibi bu sektörlerde ilerlemek çok zordur.

Biz sistemimizin altyapısına ve ileri teknoloji konusunda kendimize güveniyoruz. Önder İletişim olarak kendimizi, gerek yazılımlarımız ile gerekse programlı cihazlarımız ile siz değerli müşterilerimize özenle her zaman hizmetlerinde sorumlumuzu bilmekteyiz. Bu nedenle kontör(TL) gönderim hızı ve aksaklıklar olmamsı için çok önemlidir. Bu yüzdendir ki firmamızın teknik ekibimiz her ay teknolojik araştırma-geliştirme bölümümüze çalışmalarını sürdürmektedir. Buradaki amaç kaliteli hizmeti sizlere sorunsuz ve güvenilir bir memnuniyet içinde ulaştırmaktır.

9 yıllık tecrübe ile internet üzerinden anında kontör(TL) yükleme hizmetimize kesintisiz devam etmekteyiz. Gerek teknik ekibimiz gerekse altyapımız ile güven veren ticaretimize devam etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Halil ÖNDER (Önder İletişim Genel Koordinatörü)