• (0286) 212 9093
  • info@e-tlyuklemeci.com

NASIL TL YÜKLERİM ?

Nasıl TL Yüklerim

e-tlyuklemeci.com  nedir?

e-tlyuklemeci.com Avea, Turkcell, Vodafone kullanıcılarına hizmet vermek için online Kontör / TL yükleme sitesidir.

Neden e-tlyuklemeci.com' i kullanmalıyım?

Gelişen teknoloji sayesinde, cep telefonunuza TL yüklemek artık çok daha kolay. Siz de GSM şirketiniz ne olursa olsun birkaç farklı TL yükleme seçeneğinden birisini tercih ederek anında TL yükleyebilir ve ihtiyacınız olan paketi yapabilirsiniz.

TL yükleme işlemleri için aşağıda vereceğimiz yöntemleri her GSM operatörü için uygulayabilir ve TL yükleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyelik gerektirmeden tl yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Girmiş olduğunuz numaraya , isteğiniz dışında kontor yüklenemez. ve ücret kesimez. 

İstediğiniz hatta kontör yükleyebilir. İster kendi hattınıza ister bir başkasının hattına tl yükleyebilirsiniz.

Sitemiz Üzerinden TL Yükleme

GSM şirketimiz kendi bayileri üzerinden TL yükleme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Bu işlem için, öncelikle TL yükleme bölümünde, telefon numarası bilginizi iletmeniz ve yüklemek istediğiniz TL miktarını belirtmeniz gerekiyor. Ardından TL yükleme işlemini nakit ya da banka ve kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

e-tlyuklemeci.com Yan Bayileri

GSM şirketimizin anlaşmalı olduğu yan bayiler ve kiosklar üzerinden TL yükleme işlemini, aynı şirketin kendi bayisi üzerinden gerçekleştiriyor gibi gerçekleştirebilirsiniz. Yan bayilerden yapılan TL yüklemelerinde sistemimize bağlı olarak hiç bir fark alınmamaktadır. Yani, 20 TL yüklemek için 20 TL vermeniz gerekiyor. Buradan yaptığınız işlemlerde de ödeme yöntemi olarak nakit ya da kart seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bayinin sizin GSM operatörünüze hizmet verip vermediğini anlamak için, bayi girişinde GSM şirketinin logosu olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri ile TL yükleme

TL yükleme işlemleri için operatörlerin müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de kolayca TL yükleyebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile yapılan işlemlerden 60 kuruş ücret alınmaktadır. Bu ücret görüşme kaç dakika sürerse sürsün sabittir ve 60 kuruştan fazla alınmaz. Müşteri hizmetleri aracılığı ile TL yüklemek için kredi ya da banka kartınızın olması gerekiyor. Bu işlem seçiminde nakit ödeme yöntemi bulunmamaktadır.

Satın aldığım Kontör/TL leri kargo ile mı yolluyorsunuz?

Hayır, sitemizde satılan Kontör / TL  leri anında hattınıza yüklenir. Hiç bir şekilde kargo ile yollanamaz ve ücret talep edilemez

İnternet sitesi üzerinden TL yükleme

Sitemizdeki işlemler menüsü üzerinden telefon numaranız ile TL yükleme işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem seçiminde, size belirtilen miktarda TL yükleyebileceğiniz gibi, sadece kredi ve banka kartı ile ödeme yapabilmektesiniz.

Kredi kartımı çaldırdım çalıntı kart ile tl yükleme işlemi yapılabilir mi?

- Hayır, e-tlyuklemeci.com'den tl yüklemek için ödeme yapıldıktan sonra cep telefonunuza gelen sms şifresi (3DSecure sistemi) ile işlemler gerçekleştirilir.

ATM ile TL yükleme

Müşterisi olduğunuz banka ATM’sine banka ya da kredi kartınız ile giriş yaparak, işlem ücreti olmadan her GSM operatörüne TL yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Müşterisi olmadığınız banka ATM’lerinden ise belli bir miktar işlem ücreti alınmaktadır.

Yurt dışındaykende tl yükleme işlemi nasıl olur?

İnternete girebildiğiniz heryerden e-tlyuklemeci.com sitesine 'i girerek istediğiniz numara istediğniz miktarda tl yükleyebilirsiniz.

Size nasıl ulaşabilirim?


Her türlü sorun ve önerilerinizi pazartesi-cuma- 09:30 - 19:30 saatleri arasında iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.